Telefon:

24 261-46-56

Adres:

Sendeń Mały 3/1
09-520 Łąck

TARTAK BRZĄKALSKI – Marcin Brząkalski to prężnie rozwijająca się firma przemysłu drzewnego zlokalizowana w Sendeniu k/Płocka. Jesteśmy rodzinną firmą, mogącą pochwalić się założoną w 1989 roku.

Kontrolując cały proces, zaczynając od zakupu odpowiedniego surowca w polskich lasach jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, solidność, terminowość, a także kompleksowej obsłudze w ciągu lat zdobyliśmy dobrą pozycję na rynku i jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w produkcji tarcicy, więźb dachowych oraz innych wyrobów z drewna, takich jak: okna, drzwi, schody, podłogi i boazerie.

Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego Klienta, co pozwala wyjść nam naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom, realizujemy również nietypowe projekty oraz indywidualne zamówienia.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, własny transport. Przygotujemy kalkulację zapytania, doradzimy w procesie realizacji, pomożemy wybrać odpowiedni sortyment drewna i sposób impregnacji.

Zdobyte doświadczenie, profesjonalna kadra, dbałość o jakość to nasze atuty dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość. Sprawdź nas… składając zamówienie.

Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli!!!