Tartak

TARTAK BRZĄKALSKI– Marcin Brząkalski to prężnie rozwijając się firma przemysłu drzewnego zlokalizowana a Sendeniu k/Płocka.

Jesteśmy rodzinną firmą, mogącą pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem w branży drzewnej.
Kontrolując cały proces, zaczynając od zakupu odpowiedniego surowca w polskich lasach jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, solidność, terminowość, a także kompleksowej obsłudze w ciągu lat zdobyliśmy dobrą pozycję na rynku i jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w produkcji tarcicy, więźb dachowych oraz innych wyrobów z drewna, takich jak: okna, drzwi, schody, podłogi i boazerie.
Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala wyjść nam naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom, realizujemy również nie typowe projekty oraz indywidualne zamówienia.
Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, własny transport. Przygotujemy kalkulację zapytania, doradzimy w procesie realizacji, pomożemy wybrać odpowiedni sortyment drewna i sposób impregnacji.
Zdobyte doświadczenie, profesjonalna kadra, dbałość o jakość to nasze atuty dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość.
Sprawdź nas… składając zamówienie.
Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli!!!